Military Survival Run csapatverseny – Pápa – III. hely

Military Survival Run csapatverseny 3. hely!!!!🏆🏆🏆

Az Országos Haditorna Versenyen elért remek szereplésünk eredményeként meghívást kapott iskolánk csapata (további 3 iskolával együtt) a Military Survival Run Open versenyére, amelyet MH Pápa Bázisrepülőterén rendeztek meg 2018. május 26-án.
A több mint 13 km-es akadálypályán 33 akadályt állítottak fel a szervezők. A versenyen a végső sorrendet első sorban a hibátlan akadályleküzdés adta, majd a versenypálya teljesítésének ideje. A mezőny erősségét mutatja, hogy a 2017-es Ninja Warrior győztese, Gyömrei Máté is indult a versenyen és vele együtt több falmászó csapat is. Ebben az illusztris és erős mezőnyben iskolánk csapata minden akadályt teljesítve 3. helyezést ért el.
Csapat tagjai: Bércesi Roland, Kuti Gergő, Németh Attila, Végh Csaba.🥉🥉🥉 Felkészítő tanáruk: Szommer Attila

 

Skip to content