Kiváló eredményt értek el diákjaink a rendészeti versenyen

A képen a következők lehetnek: 12 ember, , köztük Csabi Végh, Ádám Sárközi, Timcsi Fekete, Kósa Edmond és Székely Zoli, , mosolygó emberek, álló emberek, cipők, égbolt, fa és túra/szabadtéri

Szekszárdon rendezték meg a Perczel Mór Megyei Rendészeti versenyt 👮‍♂️👮‍♂️🚓🚓, amelyen tíz csapat vett részt. Iskolánk négy csapattal mérettette meg magát, akik a 10., 11. és 12. évfolyamos rendészeti osztályok tanulóiból kerültek ki.
A feladatokban erőnléti felmérés 💪🏃‍♂️(felülés, fekvőtámasz, hajlított karú függeszkedés, ingafutás, fegyveres váltófutás), légpuska lövészet, és elméleti feladatok szerepeltek. Nagy örömöt jelent számunkra, hogy az első ötben végzett mind a négy csapatunk úgy, hogy miénk az első és második hely is!

 

1. hely- Csapó 2. csapata: Kuti Gergő, Németh Attila, Sárközi Ádám, Végh Csaba.🏆🥇🥇🥇🥇

2. hely- Csapó 1.: Fekete Tímea, Kis Balázs, Kósa Edmond, Székely Zoltán.🥈🥈🥈🥈

3. hely- Dombóvár Apáczai.🥉🥉🥉🥉

4. hely- Csapó 3: Győrfi Attila, Kapás Csaba, Mérges Patrik, Nemes Patrik. 🏅🏅🏅🏅

5. hely- Csapó 4: Oláh Mirtill, Kovács Dóra, Varga Enikő, Pappert Péter.🎖️🎖️🎖️🎖️

Felkészítő tanár: Szommer Attila

 

 

http://tolnataj.eu/2018/10/06/a-csaposok-nyertek-a-rendeszeti-versenyt/

 

Skip to content