Csapó Emlékfutás

Csapó Emlékfutás!🙂😛🏃‍♀️🏃‍♂️

A Csapó napok idei első programja nem is lehetett volna más, mint a Csapó Emlékfutás. A táv idén sem lett rövidebb. Aki teljesíteni akarta, annak az iskolánktól Tengelicen egy kicsit túlra kellett futnia, hogy elérjen célunkhoz, iskolánk névadójának sírhelyéhez. 42-en indultak útnak és közülük a legkitartóbbaknak, összesen 20 főnek sikerült mind a 22km-t teljesíteni.

Teljes távot teljesítők:

Pálinkás József, Sárosi Márton, Szűcs Olivér, Tóth Dominik, Kapás Csaba, Gajai Gréta, Győrfi Attila, Kovács Dóra, Nemes Patrik, Sebestyén Krisztina, Szombat Simon, Térmeg Virág, Varga Enikő, Zámbó Édua, Őri Krisztián, Végh Csaba, Wolf Richárd, Tamás Bence, Schiszler Patrik, Czeilinger Márk és Ordas András tanár úr.

Gratula minden résztvevőnek!🥳👏👍

Hajrá Csapó!😃

A képen a következők lehetnek: 18 ember, , mosolygó emberek, álló emberek és túra/szabadtéri A képen a következők lehetnek: 2 ember, égbolt, cipők, gyermek és túra/szabadtéri A képen a következők lehetnek: egy vagy több ember, égbolt, fa, kosárlabdapálya és túra/szabadtéri

Skip to content