Csapó Dániel Emlékverseny 2020

2020. október 22-én került megrendezésre a 34. Csapó Dániel emlékverseny pályamunkáinak elbírálása. Sajnos a “vírus helyzet” miatt a pályázók személyesen nem lehettek jelen, de biztosítottuk az online (GoogleMeet-en keresztül) részvételt.
 
3 szekcióban lehetett pályázatot benyújtani. 22 pályamű érkezett.
Háromszor három tagú bíráló bizottság döntött a helyezésekről.

Alternatívák a mezőgazdasági termelésben:
Elnök: Horváthné Révész Ágnes
Tag: Majnay Gábor
Tag: Tamási Balázs

Hagyományok és értékek megőrzése – a vidékfejlesztés lehetőségei:
Elnök: Jaksa Péter Titusz
Tag: Wayda Imréné
Tag: Bakáné Gyurkovits Erika

Élelmiszeripari technológiák:
Elnök: Wayda Imréné
Tag: Csiharné Jerola Zsuzsanna
Tag: Eckert Zoltán

Versenyeredmények a Csapó Dániel Emlékversenyen:

1. szekció Alternatívák a mezőgazdasági termelésben

1. helyezett:
Takács Gréta Anna
Déli ASzc Csapó Dániel Mezőgazdasági Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium Szekszárd

2. helyezett: Perjési Petra
Déli ASzc Csapó Dániel Mezőgazdasági Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium Szekszárd

3. helyezett: Labritz Bálint
Kisalföldi ASzC Vépi Mezőgazdasági Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium Vép

különdíj:
Tarr László és Török Bálint
Kisalföldi ASzC Vépi Mezőgazdasági Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium Vép
különdíj:
Gáspár Márk Sándor
Északi ASzc Bárczay János Mezőgazdasági Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium Abaújszántó
különdíj: Juhász Dzsenifer
Déli ASzc Csapó Dániel Mezőgazdasági Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
Szekszárd
különdíj: Bíró Erzsébet
Székács Elemér Református Gimnázium, Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
Törökszentmiklós

2. szekció Hagyományok és értékek megőrzése – a vidékfejlesztés lehetőségei

1. helyezés: Sebestyén Krisztina
Déli ASzc Csapó Dániel Mezőgazdasági Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium Szekszárd
2. helyezés: Ávár Márton
Kisalföldi ASzC Vépi Mezőgazdasági Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium Vép
3. helyezett: Mikle Dorina
Székács Elemér Református Gimnázium, Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium Törökszentmiklós
különdíj: Borza Noémi és Takács Barbara
Déli ASzc Apponyi Sándor Mezőgazdasági Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium Lengyel

3. szekció Élelmiszeripari technológiák bemutatása

1. helyezés: Kele László
Déli ASzC Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium Kiskunfélegyháza
2. helyezés: Lampért Antónia és Böröcz Bálint
Közép-magyaroroszági ASzC Bercsényi Miklós Élelmiszeripari Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium Budapest
3. helyezés: Bencze Roland, Herr Attila, Theisz Ádám, Úri Tamás
Déli ASzc Csapó Dániel Mezőgazdasági Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium Szekszárd
különdíj: Kele László
Déli ASzC Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium Kiskunfélegyháza
különdíj: Herr Attila (a legfiatalabb versenyző)
Déli ASzc Csapó Dániel Mezőgazdasági Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium Szekszárd


Letölthető versenykiírás  és nevezési lap:

Csapó Emlékverseny 2019-20 kiírás

Nevezési lap 2019-20

Skip to content