35. Csapó Dániel emlékversenyen

35. Csapó Dániel emlékversenyen vett részt 6 iskola 17 tanulója pénteken. A versenyzők 3 szekcióban mutatták be az előzetesen bírált dolgozataikat a szakértő zsűrik előtt. A versenyzők nagyszerű, jövőbe mutató témákat dolgoztak fel, de a hagyományok is helyet kaptak. 

Alternatívák a mezőgazdasági termesztésben

1. hely: Páhy Zoltán (Déli ASzC Móricz Zsigmond Mezőgazdasági Technikum, Szakképző Iskola és Kollegium, Kaposvár)🥇

2. hely: Tarr László – Török Bálint ( Kisalföldi ASzC Vépi Mezőgazdasági Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium)🥈

3. hely: Horváth Gergő – Kovács Noé (Kisalföldi ASzC Vépi Mezőgazdasági Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium)🥉

Agrárminisztérium különdíja: Pénzes Janka (Debreceni Egyetem Balásházy János Gyakorló Gimnáziuma, Technikuma és Kollégiuma)

Szekszárd Város Különdíja: Katona Gréta – Pacsuta Benedek (Debreceni Egyetem Balásházy János Gyakorló Gimnáziuma, Technikuma és Kollégiuma)

Herman Ottó Intézet Nonprofit Kft. Különdíja: Horváth Gergő – Kovács Noé (Kisalföldi ASzC Vépi Mezőgazdasági Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium)

Bonafarm Csoport Különdíja: Récsei Richárd József (Déli ASzC Móricz Zsigmond Mezőgazdasági Technikum, Szakképző Iskola és Kollegium, Kaposvár)

Hagyományok, értékek megőrzése – a vidék fejlesztésének lehetőségei 

1. hely: Pető Dominik (Kisalföldi ASzC Szombathelyi Élelmiszeripari és Földmérési Technikum)🥇

Agrárminisztérium és Szekszárd Város Különdíja: Szabó Éva (Kisalföldi ASzC Szombathelyi Élelmiszeripari és Földmérési Technikum)

Herman Ottó Intézet Nonprofit Kft. Különdíja: Pető Dominik (Kisalföldi ASzC Szombathelyi Élelmiszeripari és Földmérési Technikum)

Bonafarm Csoport Különdíja: Kovács Huba (Kisalföldi ASzC Vépi Mezőgazdasági Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium)

Élelmiszeripari technológiák bemutatása

1. hely: Czibolya Máté (Déli ASzC Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Technikum, Szakképző Iskola és Kollegium)🥇

2. hely: Szikszai Dorina (Déli ASzC Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium)🥈

3. hely: Buri Gergely (Déli ASzC Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium)🥉

Agrárminisztérium Különdíja: Czibolya Máté (Déli ASzC Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium)

Szekszárd Város Különdíja: Bejczi Gina (Kisalföldi ASzC Szombathelyi Élelmiszeripari és Földmérési Technikum)

Herman Ottó Intézet Nonprofit Kft. Különdíja: Németh Dóra (Kisalföldi ASzC Szombathelyi Élelmiszeripari és Földmérési Technikum)

Bonafarm Csoport Különdíja: Buri Gergely (Déli ASzC Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium)

Gratulálunk minden versenyzőnek és felkészítő tanáraiknak!

Köszönet a zsűritagoknak, bírálóknak és kollégáinknak!

Támogatóink:

Déli Agrárszakképző Központ

Nemzeti Tehetség Program

Nemzeti Agrárgazdasági Kamara

Agrárminisztérium

Herman Ottó Intézet Nonprofit Kft.

Bonafarm Csoport

Szekszárd Város

Skip to content