Hírek
2026. ápr. 29.
Ballagás 2026.04.30.
Elballagtak végzős diákjaink
2026. április 30-án ünnepélyes keretek között elballagtak végzőseink.
Büszkén búcsúztattuk a 11. Pék-cukrász, 11. Gazda, 13. Mezőgazdasági technikus és 13. Közszolgálati technikus osztály tanulóit.
Az ünnepségen Fülöp Mónika igazgató asszony megható búcsúbeszéddel köszönt el diákjainktól, útravaló gondolatokkal és jókívánságokkal indítva őket életük következő szakaszába.
Sok sikert, kitartást és boldog jövőt kívánunk minden végzősünknek!
GALÉRIA
Ballagás



KAPCSOLÓDÓ HÍREK

30. éves Közszolgálati képzés jubileumi ünnepség
30. éves Közszolgálati képzés jubileumi ünnepség
2026. máj. 25.
Admin



